czwartek, 19 grudnia 2013

Christmas gifts
 Uwielbiam dostawać prezenty, ale jeszcze większą radość sprawia mi ich dawanie. Szczególnie, kiedy upominek jest udany i wywołuje uśmiech na twarzy :) Zawsze staram się starannie go zapakować. Myślę, że jest to bardziej docenione, niż szybkie upchanie do ozdobnej torebki ;) Przygotowałam dla Was kilka pomysłów jak w ciekawy sposób zapakować prezenty świąteczne ( i nie tylko ;) )Nie wiem jak Wy, ale my z Julką nie odstąpiłyśmy od tradycji wręczania sobie kartek świątecznych. Szczere i ciepłe życzenia przelane na papier są idealnym uwieńczeniem całego prezentu :) Pamiętajcie, że nie musicie mieć zdolności manualnych, aby wykonać kartkę własnoręcznie. Liczą się chęci :) 

Miłego pakowania prezentów!


Kasia i Julka


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam zabawę w pakowanie prezentów i zawsze każdy element pakuje oddzielnie, by było więcej do rozpakowywania - co jest dla innych nie mniejszą frajdą :) Przepiękne propozycje przygotowałaś Kasiu, świetne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również uwielbiam pakowanie prezentów! Zawsze wymyślam jeden styl i wzoruję się od początku do końca na jednym :) Te zdjęcia są fenomenalne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja! jutro też pakuje prezenty:) zainspirowalas mnie kilkoma propozycjam i;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę mieć zdolne łapki :P

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne inspiracje

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wyprubuje ;) Obserwuje i zapraszam do siebie.
  patyskaa.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekałam na jakiś post ze świąteczną albo sylwestrową stylizacją... a tu nic... Ojj...zawiodłam się...

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam pakować prezenty ! Trafiłaś z postem pełnym pomysłów :)!

  OdpowiedzUsuń